Категорії

Засоби для гоління і після гоління

 

Барбершопи тоді й зараз

Це було неминуче! Впевненими кроками барбершопи знову повертають собі популярність і відвойовують клієнтів у класичних перукарень. Ви запитаєте, чому «знову»? Та тому що колись все було саме так: чоловіки стриглися і голилися в салонах, куди не ступала жіноча нога. Там абсолютно все було призначене тільки для чоловіків.
Звичайно, дивно було б припускати, що зараз барбершопи виглядають так само, як і в XVIII столітті. Навпаки, з того часу змінилося дуже багато. Візьмемо, наприклад, види послуг. Спочатку в чоловічих салонах майстри були ще трохи лікарями: вони проводили невеликі медичні процедури, ставили банки і навіть пускали кров (це теж вважалося лікувальною процедурою). У наші дні, зрозуміло, нічого подібного немає.
Що ще відтоді змінилося? Очевидно, що постійно змінювалася мода. Також з'явилися нові способи гоління і догляду за бородою. І, звичайно ж, майстри тепер використовують зовсім інші косметичні засоби. Ось про це ми і поговоримо докладніше.

Сучасні засоби для гоління

Подразнення на шкірі після гоління - це проблема на всі часи. Навіть в наше розвинене століття її не можуть усунути повністю. Хоча існує вже безліч засобів, які допомагають суттєво зменшити подразнення.
Крем для гоління, гель для гоління, пінка для гоління – чого тільки немає сьогодні в розпорядженні чоловіків! Причому, кожен з цих засобів має свої особливості, склад, спосіб застосування. Не кажучи вже про те, що виробляє цю косметику велика кількість брендів. Завдяки цьому є можливість підібрати саме той засіб, який оптимально підходить під тип вашої шкіри і її особливості.
Інстурменти для королівського гоління: небезпечна бритва та помазокДо речі, якщо продовжувати паралелі з давніми традиціями, то в першу чергу варто сказати, мабуть, про крем. Тому що спосіб його нанесення дуже схожий на класичний спосіб збивання мильної піни. Пам'ятаєте, як це робиться? У чаші спінюється мило за допомогою спеціального пензля (помазка), а потім вже наноситься на обличчя. Зараз мило вже мало хто використовує для гоління (воно занадто пересушує шкіру), а ось техніка нанесення залишилася і прекрасно застосовується з кремом. Хоча, при бажанні, крем можна просто нанести руками і спінити прямо на обличчі.
Сам процес гоління виконується за допомогою небезпечної бритви, тобто точнісінько так, як і століття тому. Такий спосіб робить гоління чистішим і дозволяє зберегти результат на довший термін.

Разноманіття засобів після гоління

Дійсно, сучасні косметологи постаралися на славу. Якщо раніше в розпорядженні чоловіків були тільки спиртові одеколони й лосьйони після гоління, то тепер асортимент засобів, які використовуються, істотно розширився. Зокрема, нарешті стали використовуватися всілякі бальзами та креми після гоління, які не мають у своєму складі спирт. Якщо завдання першої групи - знезаразити шкіру і «припекти» можливі порізи і садна, то завдання другої групи - пом'якшити, зволожити шкіру і наситити її корисними речовинами.

Стайлінг для чоловіків: надаємо форму волоссю і бороді

Воски, пасти, помади, глина - всі ці засоби для чоловічого стайлінгу відомі досить давно. Звичайно, їх склад так чи інакше змінюється, але основа залишається тією ж самою.
Наприклад, популярною базою для чоловічого стайлінгу є бджолиний віск, який має властивості скріплювати. Ще один давно відомий інгредієнт - це ароматичні масла, які надають приємний аромат волоссю. До більш сучасних засобів можна віднести муси, креми, гелі.
Але всі вони в будь-якому випадку виграють у своїх попередників за такими критеріями, як ступінь фіксації, надання об'єму, тривалість дії, кількість поживних речовин і т.д.
Як не крути, а сучасним чоловікам однозначно пощастило більше. Ті, хто надає перевагу старому способу голитися за допомогою небезпечної бритви, все одно при цьому користуються сучасними засобами по догляду за волоссям, бородою і шкірою. А ті, хто не любить так зване «королівське гоління», просто користуються Т-образними або навіть електричними бритвами. Незалежно від того, який спосіб обираєте ви, можна придбати всю необхідну чоловічу косметику в інтернет-магазині «Мистецтво краси». Наш широкий асортимент сподобається навіть найвибагливішому покупцю.

 
 

 
Искусство красоты © 2024