Категорії
Фільтр
Очистити
Фільтр по ціні:
Гвинтова група
Група товарів
Длина
Количество зубьев
Переважна рука
Ріжуче полотно
Країна виробника
Температурный диапазон
Тип волосся
Тип стали
Кут заточення
Форма ножиць
Щетина
Вид ножиць
Диаметр
Длина полотна
Матеріал
Призначення
Объем/Вес
Стать

Y.S.Park- офіційний дистриб'ютор в Україні компанія Мистецтво Краси

Y.S.Park - професійний інструмент для перукарів і стилістів, які цінують свою роботу, свій час і здоров'я волосся своїх клієнтів.

«Швидкість - Точність - Комфорт - Здоров'я» - це про YSPark!

Що таке Вайс Парк для клієнтів салону? Перш за все, це красиве, здорове і сильне волосся!

Що таке Y.S.Park для майстра-перукаря? Це ідеально виконана стрижка, укладка, випрямлення, накрутка, зачіска, фарбування і СПА-процедури, як мінімум на 30% швидше, точніше і комфортніше, ніж іншими інструментами.

На перший погляд, для багатьох не зрозуміло, за рахунок чого це відбувається і як це працює. Але варто один раз взяти в руки гребінець, зробити проділ, відтягнення, натяг, шліфування, накрутку, просто доторкнутися до шкіри голови або прочесати волосся - і, хочете ви чи ні, ви обов'язково відчуєте магію справжнього професійного перукарського інструменту YSPark, made in Japan. І все це завдяки тим невидимим на перший погляд технологіям, обробці і матеріалами, з яких він виготовлений. Інструмент Y.S.Park придуманий і розроблений перукарем Янг Су Парк з метою випустити професійний перукарський інструмент, який допоможе стилістам створювати дуже точні форми, швидко і з максимальним комфортом.

Отже, ми розкриємо вам всі секрети, але це неможливо описати в двох словах, тому тексту буде багато, а хто не любить читати, той може подивитися відео ролики про YSPark, на нашому YouTube-каналі за посиланням.

Здоров'я волосся вашого клієнта і економія часу

Мало хто замислюється, скільки разів перукар відчісує пасмо вологого волосся, щоб зробити один зріз ножицями і отримати одну чисту лінію довжиною всього лише 5 см. Приклад з практики: від 8 до 12 разів звичайним гребінцем, але якщо ви використовуєте гребінець YSPark, ви це зробите за 3-4 відчісування максимум. У цьому випадку майстер заощадить час на виконанні стрижки як мінімум від 15 до 20 хвилин, а, як усім відомо, час - це гроші і найневідновлювальний ресурс для людини. Як ви розпорядитеся зекономленим часом, це ваше право: візьмете ще пару клієнтів в день і заробите більше або відпочинете - це ваш вибір, але це стане можливим, якщо ви працюєте Вайс Парк!

Матеріали і обробка професійного інструменту: як це впливає на продуктивність і здоров'я волосся клієнта.

Коли волосся вологе, кутикула набухає, відкривається, волосся стає більш вразливим до механічних навантажень і розтягування, і чим менше ви будете прочісувати, тим менше це зашкодить волоссю клієнта.

Обробка зубчиків гребінця: очам це непомітно, але якщо ви візьмете збільшувальне скло і уважно розглянете гребінець, то ви зможете виявити на звичайному гребінці: пелюстки (леза), задирки (занози) від штампування, погану обробку і неякісний пластик. В цьому випадку в процесі багаторазового прочісування вологої структури волосся, ви будете завдавати непоправної шкоди волоссю вашого клієнта, що надалі проявиться як: електризація, розсічення, пори, заломи, сухість, відсутність блиску, не тримається фарба, не тримається форма, мікропошкодження скальпу і багато іншого. Все це не відбудеться, якщо ви використовуєте гребінці YSPark, оскільки вони виготовлені з високотехнологічного пластику «Імид», який є стійким до механічних пошкоджень і високих температур, його обробка складна через твердість, але ідеально оброблені зубчики не травмують кутикулу при прочісування вологого волосся. Завдяки унікальній обробці зубців, гребінці для стрижки Вайс Парк ідеально охоплюють волосся на всю глибину пасма за один раз, а технологія зсуву зубчиків дозволяє створити ідеальний натяг пасма для чистого і рівного зрізу за 2-3 відчісування. Ці технології Вайс Парк заощадять вам час, дозволять створити чисту форму і збережуть волосся вашого клієнта абсолютно здоровими!

Волосся буває: тонке, нормальне, товсте, щетиністе, пряме, кучеряве, хвилясте, коротке, довге, густе, рідке. Це наші улюблені клієнти, вони всі різні і вимагають індивідуального підходу. Можна, звичайно, все це волосся чесати однім гребінцем, але такий буде і результат. На жаль, багато хто так і робить! Кожна структура і тип волосся вимагає індивідуального підходу як до вибору техніки стрижки, фарбування, укладки, косметики, так і до інструменту, який підходить саме для цього типу і структури волосся. В іншому випадку ви йдете на компроміс: витраченого часу, якості форми або здоров'ю волосся клієнта.

Отже, для тонкого, рідкого волосся необхідно вибирати гребінець для стрижки, фарбування з більш частим зубом, щоб добитися ідеального натягу, форми, розподілу кольору, якості послуги та економії часу.

Гребінець для товстого і густого волосся повинен мати зовсім іншу довжину, глибину і відстань між зубцями. В іншому випадку ви не захопите повну глибину пасма або йому не вдасться досягти потрібного натягу, а можете і пошкодити волосся.

Щетиністе волосся потребує правильної комбінації зубців. Наприклад: одна панель повинна бути рідкісною з технологією «круглого зубця» для розгладження і друга - з технологією плоского зубця з певним кроком для стрижки та правильного натягу. В іншому випадку ви не досягнете ідеальної форми, витратите багато часу, будете завдавати шкоди волоссю і приносити дискомфорт клієнту.

Хвилясте, кучеряве волосся - особлива тема як у виборі техніки стрижки, фарбування, укладки, так і в підборі інструмента. Ця структура від природи дуже красива, але дуже пориста і сплутана, підбір інструменту особливий. Таке волосся особливо потребує технології «Round Teeth» - ефект людських пальців, найделікатніша і акуратна обробка і рівномірний м'який натяг.

Гребінці для довгого волосся так само мають свою особливість. Для їх первинного прочісування необхідно використовувати лінійку з рідкісним зубом і технологією «Круглий зубець». В цьому випадку ви не станете виривати волосся, а зможете м'яко прочісати їх і підготуєте до подальшої обробки. Стрижка на довге волосся, використовуючи технологію «Round Teeth», дозволить відразу створити м'яку опрацьовану лінію без необхідності подальшого пом'якшення і опрацювання філіровочними ножицями, а відповідно, це ваше заощаджений час і якість стрижки.

Отже, якщо волосся тонке і рідке, гребінець для стрижки та фарбування повинен мати більш щільну посадку зубчиків, меншу глибину і розмір, щоб було зручно і комфортно працювати. Якщо волосся товсте, жорстке, густе, щетинисте, необхідно підбирати комбіновані панелі з різними технологіями обробки зубців. Зубці повинні бути довшими і міцнішими, щоб мати можливість пройти повну глибину пасма волосся і за одне відчісування створити правильний натяг пасма. Відстань між зубчиками має бути більше, ніж для тонкої структури волосся. Обушок і довжина більші для зручного захоплення і обробки такого типу волосся. Довжина, глибина, крок між зубчиками, плаский або круглий зуб, обробка, матеріал - все має важливе і функціональне значення для майстра-перукаря, якщо він дійсно професіонал і любить свою роботу і клієнта.

Важливі моменти в укладці!

Тут так само важливо визначити з якими волоссям і типом шкіри голови ми маємо справу! Адже якщо шкіра голови чутлива, волосся тонке і рідке, то тоді необхідно підібрати такий гребінець для укладки, який дозволить дуже швидко висушити і не пересушити волосся клієнта. Такий гребінець повинен мати декілька технологій: м'яка подушка для чутливої шкіри голови, зубчики у вигляді шестикутника для захоплення і натягу, повне продування. Тільки в цьому випадку ви досягнете швидкої, ідеальної і комфортної як для майстра, так і його клієнта укладки такого типу волосся і шкіри голови.

Технологія шестигранного зубця в основі та повне продування гребінця (щітка) для укладки, дозволить швидше висушити довге і густе волосся, тому що повітря, потрапляючи на форму шестикутника, розсіюється в різні боки і захоплює велику масу волосся, просушуючи їх набагато швидше.

Технологія пом'якшення подушки, основи укладального гребінця з продувним ущільнювачем дозволять вам працювати з різними типами клієнтів.

Технологічні особливості рукоятки і основи укладального гребінця, особливо для довгого і густого волосся, дозволять вам зняти навантаження з кистьового суглоба, переводячи на роботу більших м'язів.

Це все, здається, дрібниці, на які молодий майстер не звертає увагу. Майстри з великим стажем розуміють, про що йде мова, тому що відчувають ці проблеми зі своїм здоров'ям, такі як: болі в кистьових суглобах і грудному відділі хребта. Технології Вайс Парк дозволяють полегшити працю майстра і зберегти його здоров'я на довгі і щасливі роки! Але багато хто навіть не знають про це і не знають, як це працює.

За допомогою брашингов Y.S.Park ви зможете створювати об'єм, накрутки і ідеально випрямити волосся своїх клієнтів без використання електроплойок і прасок. Високі температури, як би ви не намагалися акуратно і швидко працювати ними, пересушують і травмують волосся клієнта. З часом це призводить до витончення волосся і багатьох проблем. Та й укладка (форма), виконана на інструменті, тримається менше, ніж якщо її створювати за допомогою брашінгів і щіток Вайс Парк. Тут пан Вайс Парк використовує спеціальні матеріали і технології: розміщення зубців, матеріали зубців, тривимірна прострижка натуральної щетини, спеціальні підсилювачі і багато іншого, щоб створити ідеальне полірування волосся, необхідні ефекти на тривалий період і залишити волосся клієнта абсолютно здоровими. Так, використання професійного інструменту Y.S.Park вимагає від майстра певних навичок, але на те вони й професіонали, щоб робити свою роботу ідеально з турботою про здоров'я клієнта. Але якщо вам все одно, що буде з волоссям вашого клієнта в майбутньому, продовжуйте використовувати плойки і праски.

Дозвольте зазначити ще кілька геніальних розробок Вайс Парк:

 • каучуковий комір;
 • дифузор;
 • затискач SHARK.

Отже, багатьом клієнтам дуже знайомі такі відчуття, коли після стрижки дрібні волоски потрапляють за комір і потім протягом дня не дають нормально жити, або випадково потрапила вода (або, ще гірше, барвник), коли клієнт знаходиться в мийці, створивши дискомфорт і пошкодивши дорогий і улюблений одяг клієнта. Всього цього можна надійно і комфортно уникнути, вдягнувши каучуковий комір Y.S.Park! Використання натурального матеріалу каучуку буде дуже комфортним для клієнта, тому що він не буде стягувати шкіру. І це абсолютна гарантія, що дрібні волоски, вода, барвник не зможуть потрапити за комір і створити якийсь дискомфорт і зіпсувати одяг клієнта. Так само натуральний каучук не розшаровується як гума, тому на нього багато майстрів стрижуть, відбиваючи чіткі і красиві лінії. Комір Y.S.Park - це безпека і комфорт, як для майстра, так і для клієнта. Кожен поважаючий себе салон і майстер повинні мати такий багатофункціональний аксесуар. Тим більше, що цей комір служить дуже довго при правильному догляді. Про це ми розповімо в розділі «Як насолоджуватися своїм професійним перукарським інструментом Y.S.Park довгі роки».

Дифузор Silver & Titan Metal Mesh Diffuser не такий, як усі! Дифузор Y.S.Park гнучкий, легкий, компактний і багатофункціональний. Ідеально підходить для сушки пористого, ушкодженого, блондованого, кучерявого і хвилястого волосся, створює ефект природної сушки, тільки в десятки разів швидше. Все це можливо завдяки унікальній сітці, яка виконана з титаново-срібних ниток. Ця сітка довговічна і розсіює потік гарячого повітря так дрібно і рівномірно, що зовсім не шкодить волоссю клієнта! У порівнянні з іншими дифузорами, коли волосся лягає в дифузор, через пальці проходить гаряче повітря і потрапляє в точки дотику пасма волосся. Якраз в цих місцях волосся пересушується і в майбутньому обламуються, втрачаючи блиск, і починає розпушуватись. Якщо ви почнете сушити волосся, використовуючи дифузор Вайс Парк, то відразу побачите різницю - волосся буде мати блиск і не буде пушитися. Дифузор Y.S.Park ви можете використовувати в процесі фарбування сивини, прогріваючи місця, де сивина важко піддається фарбуванню. У СПА-процедурах - для більш глибокого і рівномірного проникнення складу в структуру волосся. Дифузор Вайс Парк легко надівається на сопло будь-якого фена і надійно фіксується. Його можна скласти так, що він буде займати місце розміром в сірникову коробку!

Затискач для волосся «SHARK Clip». На його винахід пан Парк витратив майже 12 років, але це того вартувало! Немає жодного затискача для волосся, який міг би з ним зрівнятися. Цим затискачем можна легко і дуже надійно зафіксувати як найтонше пасмо, так і всю масу волосся, не пошкодивши жодного волоска. Затискачі Shark настільки надійні і довговічні, що за 15 років нашої роботи з продукцією Y.S.Park не було випадків, щоб вони ламалися. Затискач Shark використовують сотні тисяч майстрів по всьому світу в стрижках, фарбуванні, зачісках, та й Бог зна як ще. Найнадійніший і функціональний затискач для волосся в світі!

Це мала частина інформації про YSPark і, якщо ви дійшли до цього місця, значить, ви дійсно зацікавлений професіонал або хочете, щоб ваше волосся було в безпеці. Якщо ви хочете дізнатися більше, пропонуємо вам подивитися наші тематичні ролики за посиланням.

Внизу цієї сторінки читайте опис «Як насолоджуватися професійним перукарським інструментом Y.S.Park» і кілька корисних порад для майстрів і клієнтів.

На сторінці:
Сортування:
Щітка DB24 Pink Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Щітка DB24 Pink Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Щітка DB24 Pink Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 1,250грн

Модель: DB24 Країна виробника: Японія Колір: Рожевий
Гребінець для стрижки 339 Deep Purple Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 520грн

Група товарів: Гребені Длина: 180 мм Модель: 339 Країна виробника: Японія Колір: Фіолетовий
Гребінець для стрижки 282 White Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 830грн

Група товарів: Гребені Длина: 240 мм Модель: 282 Країна виробника: Японія Колір: Білий
Гребінець для стрижки 234 Camel Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 475грн

Група товарів: Гребені Длина: 187 мм Модель: 234 Країна виробника: Японія Колір: Жовтий
Гребінець для стрижки s282 Blue Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 765грн

Група товарів: Гребені Длина: 240 мм Модель: s282 Країна виробника: Японія Колір: Синій
Гребінець для стрижки 254 Red Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 420грн

Група товарів: Гребені Длина: 187 мм Модель: 254 Країна виробника: Японія Колір: Червоний
Гребінець з хвостиком для начісування 150 red Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Гребінець з хвостиком для начісування 150 red Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Гребінець з хвостиком для начісування 150 red Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 740грн

Група товарів: Гребені Длина: 218 мм Модель: 150 Країна виробника: Японія Колір: Червоний
Гребінець для стрижки 254 Flex Carbon Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Гребінець для стрижки 254 Flex Carbon Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Гребінець для стрижки 254 Flex Carbon Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Гребінець для стрижки 254 Flex Carbon Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 420грн

Група товарів: Гребені Длина: 187 мм Модель: 254 Країна виробника: Японія Колір: Чорний
Гребінець для стрижки 252 red Carbon Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 420грн

Група товарів: Гребені Длина: 167 мм Модель: 252 Країна виробника: Японія Колір: Червоний
Гребінець для стрижки 254 white Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Гребінець для стрижки 254 white Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Гребінець для стрижки 254 white Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Гребінець для стрижки 254 white Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 420грн

Група товарів: Гребені Длина: 187 мм Модель: 254 Країна виробника: Японія Колір: Білий
Гребінець для стрижки 282 Soft Carbon Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 830грн

Група товарів: Гребені Длина: 240 мм Модель: 282 Країна виробника: Японія Колір: Чорний
Гребінець для стрижки 252 white Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Гребінець для стрижки 252 white Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Гребінець для стрижки 252 white Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 420грн

Група товарів: Гребені Длина: 167 мм Модель: 252 Країна виробника: Японія Колір: Білий
Гребінець для стрижки 336 Carbon Black Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 740грн

Група товарів: Гребені Длина: 189 мм Модель: 336 Країна виробника: Японія Колір: Чорний
Гребінець для стрижки 252 Flex Carbon Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 420грн

Група товарів: Гребені Длина: 167 мм Модель: 252 Країна виробника: Японія Колір: Чорний
Брашинг 580T3 d60 Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Брашинг 580T3 d60 Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Брашинг 580T3 d60 Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 3,550грн

Група товарів: Брашинг Модель: 580 Країна виробника: Японія Колір: Чорний Щетина: Нейлон
Гребінець для стрижки 232 Camel Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 475грн

Група товарів: Гребені Длина: 167 мм Модель: 232 Країна виробника: Японія Колір: Жовтий
Щітка для укладки T09 PRO STRAIGHT STYLER black Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 1,100грн

Модель: T09black Країна виробника: Японія Колір: Чорний
Дифузор для фенів S Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Под заказ
Дифузор для фенів S Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Дифузор для фенів S Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
Під замовлення

Група товарів: Дифузор Країна виробника: Японія
Гребінець з хвостиком для начісування 150 pink Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 740грн

Група товарів: Гребені Длина: 218 мм Модель: 150 Країна виробника: Японія Колір: Рожевий
Гребінець для стрижки C-339 Topaz Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 520грн

Група товарів: Гребені Длина: 180 мм Модель: С-339 Країна виробника: Японія Колір: Помаранчевий
Гребінець для стрижки s282 White Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 765грн

Група товарів: Гребені Длина: 240 мм Модель: s282 Країна виробника: Японія Колір: Білий
Гребінець з хвостиком для начісування 150 Carbon Black Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 740грн

Група товарів: Гребені Длина: 218 мм Модель: 150 Країна виробника: Японія Колір: Чорний
Гребінець для стрижки 339 White Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Гребінець для стрижки 339 White Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Гребінець для стрижки 339 White Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 520грн

Група товарів: Гребені Длина: 180 мм Модель: 339 Країна виробника: Японія Колір: Білий
Металева щітка з м'якою подушкою YS-LAP/MG Gold Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Металева щітка з м'якою подушкою YS-LAP/MG Gold Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Металева щітка з м'якою подушкою YS-LAP/MG Gold Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Металева щітка з м'якою подушкою YS-LAP/MG Gold Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 6,700грн

Длина: 227 мм Країна виробника: Японія Колір: Золотий
Гребінець для стрижки M39 silver Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Под заказ
Гребінець для стрижки M39 silver Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Гребінець для стрижки M39 silver Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
Під замовлення

Група товарів: Гребені Длина: 180 мм Модель: M39 Країна виробника: Японія Колір: Срібло
Затискач для волосся black metal Shark Clip Y.S.Park 1шт - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Затискач для волосся black metal Shark Clip Y.S.Park 1шт - Y.S.Park. цена, купить в Украине Затискач для волосся black metal Shark Clip Y.S.Park 1шт - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 270грн

Країна виробника: Японія Колір: Чорний
Гребінець для стрижки C-339 Citrin Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 520грн

Група товарів: Гребені Длина: 180 мм Модель: С-339 Країна виробника: Японія Колір: Прозоро-золота
Ножиці перукарські Y.S.Park AS5.5 - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Ножиці перукарські Y.S.Park AS5.5 - Y.S.Park. цена, купить в Украине Ножиці перукарські Y.S.Park AS5.5 - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 27,000грн

Група товарів: Ножиці Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Тип стали: VG10 Кут заточення: Конвекс
Гребінець для стрижки 336 Pink Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 740грн

Група товарів: Гребені Длина: 189 мм Модель: 336 Країна виробника: Японія Колір: Рожевий
Щітка для укладки T09 PRO STRAIGHT STYLER blue Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Щітка для укладки T09 PRO STRAIGHT STYLER blue Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Щітка для укладки T09 PRO STRAIGHT STYLER blue Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 1,100грн

Модель: T09 Країна виробника: Японія Колір: Синій
Щітка DB24 Carbon Black Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Щітка DB24 Carbon Black Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Щітка DB24 Carbon Black Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Щітка DB24 Carbon Black Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 1,250грн

Модель: DB24 Країна виробника: Японія Колір: Чорний
Металева щітка з м'якою подушкою YS-LAP/MB Black Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Металева щітка з м'якою подушкою YS-LAP/MB Black Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Металева щітка з м'якою подушкою YS-LAP/MB Black Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Металева щітка з м'якою подушкою YS-LAP/MB Black Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 5,400грн

Длина: 227 мм Країна виробника: Японія Колір: Чорний
Гребінець для стрижки 339 Pink Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 520грн

Група товарів: Гребені Длина: 180 мм Модель: 339 Країна виробника: Японія Колір: Рожевий
Ножиці перукарські Y.S.Park Damascus 7.0 - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Под заказ
Ножиці перукарські Y.S.Park Damascus 7.0 - Y.S.Park. цена, купить в Украине Ножиці перукарські Y.S.Park Damascus 7.0 - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
Під замовлення

Група товарів: Ножиці Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Тип стали: Damascus Кут заточення: Конвекс
Металева щітка з м'якою подушкою YS-LAP/MS Silver Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Металева щітка з м'якою подушкою YS-LAP/MS Silver Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Металева щітка з м'якою подушкою YS-LAP/MS Silver Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине Металева щітка з м'якою подушкою YS-LAP/MS Silver Y.S.Park - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Y.S.Park
ваша цена: 4,500грн

Длина: 227 мм Країна виробника: Японія Колір: Срібло
Затискачі Clips M black Y.S.Park 1шт - Y.S.Park. цена, купить в Украине
Под заказ
Y.S.Park
Під замовлення

Країна виробника: Японія Колір: Чорний

Насолоджуйтесь найкращим професійним перукарським інструментом Y.S.Park довгі роки!

Рекомендації

 • Щоб волосся не плуталося, прочешіть волосся клієнта в мийці після нанесення кондиціонера, рідкою панеллю гребінця, бажано з технологією «Круглий зубець». Наприклад, моделі гребінців YS 338; YS 402; YS 452; YS 601; YS 603; LAP 32. Завжди починайте розплутування волосся за допомогою гребінця від кінчиків, піднімаючись вгору до шкіри голови. Змийте кондиціонер, просушіть волосся рушником, потім нанесіть незмивний догляд і знову прочешіть волосся гребінцем, яку ви підібрали відповідно до типу, структури волосся і техніки стрижки, тільки панеллю з рідким зубом. Все, тепер волосся повністю підготовлене до прочісування, поділу, відтяжки панеллю гребінця для моделювання стрижки з більш частими і плоскими зубцями. При такій послідовності волосся легко розплутується і не травмуються, а зубчики на спеціальній панелі для моделювання залишаться цілими.
 • Для стрижки та фарбування тонкого і рідкісного волосся підбирайте панель гребінця з більш частим зубом, щоб домогтися правильного, рівномірного натягу пасма, чітких ліній, якісного фарбування. Наприклад, модель гребінця YS 339. Для фарбування і зачіски моделі YS 111; YS 112.
 • Для стрижки та фарбування товстого волосся підбирайте панель гребінця з більш довгими зубчиками, масивним обушком і більшим кроком між зубчиками. Таким чином, ви відразу захопите пасмо на всю глибину і досягнете рівномірного натягу. Наприклад, модель гребінця YS 336. Для фарбування і зачіски - моделі YS 101; YS 102.
 • Для стрижки щетинистого, густого волосся підбирайте комбіновані панелі: більш рідка панель з технологією «round teeth» і густіша панель з плоским зубом, для первинного розгладження (підготовки) і подальшої стрижки на плоский зуб. Наприклад, модель гребінця YS 332; YS 334; YS 345.
 • Для стрижки довгого тонкого і нормального волосся підбирайте більш довгі панелі. Наприклад, модель гребінця YS 335.
 • Для стрижки довгого товстого волосся підбирайте більш довгі панелі з більш глибоким зубом і рифленим обушком, для кращого охоплення. Наприклад, модель гребінця YS 331.
 • Для стрижки довгого волосся з м'якими лініями без подальшої обробки філірувальними ножицями, з технологією «Round Teeth». Наприклад, моделі гребінців YS 333; YS 337; YS 338; YS 452.
 • Для розподілу барвника і засобів для догляду в мийці підбирайте панелі, які не будуть стягувати фарбу, а будуть рівномірно розподіляти по всій масі волосся. Наприклад, моделі гребінців YS 337; YS 338; YS 402; YS 452; YS 601; YS 605; YS 603.
 • Для зачісок, плетіння, дредів, фарбування маленькими блоками і розтяжок барвника, наприклад, моделі YS 103; YS 104; YS 113; YS 150.
 • Для ідеального і швидкого начісування - модель YS 150. За допомогою даної моделі ви можете швидко зробити начісування, не травмуючи волосся, і так само швидко розплутати і розгладити після. Один гребінець має 3 ефекти: начесати, вичесати, розтяжка в техніці фарбування волосся.
 • Для хімічної завивки при роботі з коклюшками. Наприклад, моделі гребінців YS 107; 108.
 • Для роботи в трьох площинах з великими поділами і блоками підбирайте моделі гребінців YS 106; YS 122; YS 132.
 • Для виведення площині під машинку або мінікат підбирайте спеціальні моделі з глибокими зубцями, щоб контролювати площину. Наприклад, моделі гребінців YS 282; YS 280; YS s282; YS s282T; YS s282RT; для шульги YS s282LT.
 • Для ідеальної тушовки підбирайте моделі більш тонкі і гнучкі, з глибокими зубчиками. Наприклад, моделі YS 246; YS 247; YS 209; YS 239. Модель 246 ідеальна для роботи в горизонтальній площині, а модель 247 ідеальна для роботи в вертикальних площинах, позаяк має скошені зубчики, ідеально заходить за вушко і перукарю не доводиться виламувати кисть руки.
 • Для чистової обробки фейда, зон з дуже коротким волоссям (скроневі, за вушком) підбирайте моделі гнучкі і комфортні для клієнта при натисканні гребінцем на скальп, для підняття волосків. Так само для стрижки вусів і брів. Наприклад, моделі YS 252; YS 232; YS 254; YS 234.
 • Для стрижки бороди і вусів ідеально підійдуть моделі YS 213; YS 233; YS 206; YS 236; YS 208; YS 238; YS 201; YS 231.
 • Для випрямлення волосся з ефектом прасування, але без нього. Серія брашингів Tiger забезпечить ідеальне охоплення, натяг, полірування і випрямлення на довгий період, не травмуючи волосся клієнта. Наприклад, моделі YS 430 T-7; YS 490 T-6; YS 510 T-5; YS 560 T-4; YS 580 T3; YS 650 T2; YS 680 T1. Увага! Не мийте дерев'яні щітки водою і не замочуйте їх.
 • Для швидкого випрямлення густого і довгого волосся ідеально підійдуть моделі з подовженою робочою панеллю моделі: YS 100 EL4; YS 105 EL3. Увага! Не мийте дерев'яні щітки водою і не замочуйте їх.
 • Для ідеального полірування довгого і густого волосся використовуйте моделі YS 110EL2; YS 120 EL1. Увага! Не мийте дерев'яні щітки водою і не замочуйте їх.
 • Для накрутки, створення локонів і об'ємів ідеально підійдуть моделі серії Super G: YS-35 G5; YS-40 G4; YS-50 G3; YS-55 G2; YS- 60 G1; YS-65 G0; YS 66 GWO. Увага! Не мийте дерев'яні щітки водою і не замочуйте їх.
 • Для розчісування, сушки, полірування і розгладження волосся ідеально підійдуть повністю продувні щітки на дерев'яній основі з різною м'якістю подушок, згідно чутливості скальпа. Моделі YS -120 CC1; YS-90 CC2; YS-120 CS1; YS-90 CS2. Увага! Не мийте дерев'яні щітки водою і не замочуйте їх.
 • Для сушки волосся, підняття кореня і створення форми кінців ідеально підійдуть щітки для укладки серії Dragon Air Styler. Дана серія повністю продувається і має зйомний продувний ущільнювач основи - для регулювання натягу пасма і в роботі з різною чутливістю скальпа. Моделі: DB 24; DB 26.
 • Для сушки, підняття кореня, створення форми та об'єму, як натурального, так і нарощеного волосся. Ідеально підійдуть щітки і браши серії ION Styler, моделі: YS-T09; YS-T70.
 • Для укладки, сушки, підняття кореня, дитячого і чутливого волосся, а також СПА-процедур в мийці. Ідеальна серія Dragon Air Vent Styler, моделі YS-LAP 32.
 • Для точного контролю точок обсягу і форми стрижки, волосся, бороди і вусів унікальне дзеркало з водяним рівнем і лазерною розміткою. Дзеркало MIRROR LEVEL, АРТ.08755.
 • Для рівномірного зволоження волосся по всій масі використовуйте розпилювач Вайс Парк. Даний пульверизатор має унікальну форму, надійний розпилювач, розпорошує в будь-якому положення і з мінімальним обсягом води, а також очищає воду від солей важких металів протягом 30 хвилин.
 • Для безпеки і комфорту клієнта під час стрижки, фарбування і СПА-процедур в мийці використовуйте багатофункціональний, багаторазовий комір Y.S.Park з натурального каучуку. Даний комір ідеально і м'яко прилягає до шиї клієнта, при цьому не стягує і не завдає дискомфорту. Надійно захищає від дрібних волосків, попадання фарби і води за комір клієнта. Ви можете відбивати чіткі лінії в стрижці на комір і убезпечити себе, як майстра, і клієнта від неприємностей. Щоб комір служив довго, не залишайте його мокрим і не складайте його для зберігання у вологому стані.
 • Затискачі для стрижки, зачіски, фарбування YS Clip M; Double Clip; Single Clip, надійно утримують пасмо, не зісковзують і не залишають заломів і відбитків на волоссі.

Остерігайтеся підробок! Це даремно викинуті гроші і розчарування, в них немає технологій, функціональності і безпеки для волосся вашого клієнта. Вони просто скопіювали дизайн і роблять їх з формальдегідного (смердючого) пластика, шкідливого для здоров'я. Не обманюйте себе і остерігайтеся тих, хто намагається вам це продати!

Купуючи продукцію Y.S.Park в компанії Мистецтво краси, ви отримуєте 100% гарантію оригінальності найкращого інструменту в світі. Переконайтеся в цьому, перейдіть за посиланням на сайт виробника.

Насолоджуйтесь найкращим професійним перукарським інструментом Y.S.Park довгі роки!

З повагою, Мистецтво краси!

Искусство красоты © 2024