Категорії
Фільтр
Очистити
Фільтр по ціні:
Група товарів
Количество зубьев
Линия
Переважна рука
Ріжуче полотно
Країна виробника
Тип стали
Кут заточення
Форма ножиць
Вид ножиць
Длина полотна
Стать

BMAC Niigata Japan

BMAC Niigata Japan - Ексклюзивний дистриб'ютор в Україні компанія Мистецтво Краси

PUREJAPAN - справжні японські перукарські ножиці ручної роботи.

«BMAC Niigata Japan» - виробництво, яке не допускає компромісів.

Ми прагнемо до оригінальності і високій якості всіх деталей і матеріалів.

Несемо відповідальність за кожен продукт, який ми приносимо світу.

Пропонуємо якість, що перевищує ціну.

Японські ножиці «BMAC» – це краса, функціональність і максимальний комфорт на довгі роки!

Весь процес з самого першого етапу кування стали, а також виготовлення форм, зварювання, свердління, гарт, полірування, заточування і багато іншого, здійснюються на нашому заводі, це дозволяє нам гарантувати повний контроль над кожною виробленої нами парі ножиць.

Коли ми думаємо про нову модель, ми починаємо з простого білого аркуша і створюємо унікальний проект, що поєднує в собі продуктивність, комфорт та унікальність.

Ми в «BMAC» думаємо, що якщо наші ножиці будуть вивчатися, конструюватися і вироблятися, як витвір мистецтва, то тоді стилісти, перукарі відчують різницю і виконають свою стрижку з максимальним комфортом і задоволенням.

На момент виходу однієї пари ножиць задіюється близько 30 майстрів і більше 100 процесів виготовлення і контролю, так як ми несемо персональну відповідальність перед кожним з Вас. Для більшості робочих процесів використовуються верстати власної розробки.

Незамінні очі і руки вмілого майстра, який відточує свою майстерність десятиліттями, гарантують найвищу якість і особисту відповідальність за кожну пару ножиць, що підтверджує персональний номер на кожній моделі, виконаный вручну.

Всі ножиці, вироблені «bmac», перед відправкою проходять ретельну перевірку очима і руками професійних майстрів. Ніколи не знайдеться ножиць, які не пройшли б цей огляд.

«BMAC» - чиста Японія ручної роботи!

 

Про компанію:

Власник компанії - інженер, вивчав термічну обробку матеріалів, форм і всі процеси обробки металів.

У 1975 році заснував компанію «Shigeru Kogyo», потім в 1981 році, почав виробництво перукарських та косметичних ножиць, які, як кажуть, є «Вершиною лез» з точки зору точності та довговічності.

У 2002 році була заснована компанія MACCO., LTD. Після вдосконалення ідей і ноу-хау, що культивуються протягом багатьох років, був випущений оригінальний бренд «bmac». Всього за кілька років він став високо цінуватися вдома в Японії і за кордоном!

 

«BMAC Niigata Japan» - виробництво, яке не допускає компромісів.

Наша колекція професійних перукарських ножиць, представлена ​​5-ма серіями:

 • 1-серія «BMAC» - любов з першого дотику. Ідеальні перукарські ножиці для професійного старту. Сталь, клас VG-10, метал вищої якості, моделі «Love» доступні як в ергономічному, так і в класичному виконанні, заточка полотен «конвекс». Ножиці ручної роботи з індивідуальним серійним номером. BMAC 1-ої серії уособлює перевагу з самого початку. Ножиці 1-серії, виготовлені вручну з японської сталі VG-10, тому є високопродуктивними і довговічними моделями, за дуже доступною ціною. У 1-й серії ви знайдете моделі класичної та ергономічної форми, філіровочні ножиці з об'ємом зрізу пасма 25%, ножиці для правші і ножиці для шульги. Якщо ви шукаєте свого першого надійного супутника в світі перукарського мистецтва, ви його щойно знайшли!
 • 2-серія «BMAC» - професійні перукарські ножиці з передовою технологією натягу полотен «FLT» за доступну ціну. Вуглецева сталь найвищої японської якості забезпечує довгу гостроту традиційних японських ножиць. 2-а серія пропонує доступну початкову ціну, при найвищій якості і комфорті. Заточка полотен «конвекс». Ножиці ручної роботи з індивідуальним серійним номером. BMAC 2-й серії - це рішучий крок у світ перукарів-професіоналів, що приділяють велику увагу високій якості. У 2-й серії ви знайдете модель ергономічної форми для стрижки волосся в розмірах 5,5; 6,0; 6,5; 7,0 дюймів і філіровочні ножиці ергономічної форми з об'ємом зрізу пасма 28%. Якщо ви шукаєте ідеальну гладкість для повсякденної роботи, ви знайшли те, що завжди шукали. Ножиці 2-серії, це потужний інструмент, якому судилося довго служити в ваших руках.
 • 3-серія «BMAC» - дана серія перукарських ножиць, подарує вам приголомшливі відчуття і стане явним продовженням вашого художнього і технічного мислення, реалізованого в стрижці. Міцні та довговічні. Вуглецева сталь найвищої японської якості забезпечує довгу гостроту традиційних японських ножиць. 3-я серія пропонує збалансовану ціну, високу якість і комфорт. Заточка полотен «конвекс». Ножиці ручної роботи з індивідуальним серійним номером. У 3-й серії ви знайдете ножиці класичної, напів-ергономічної та ергономічної форми, філіровочні ножиці з об'ємом зрізу пасма 31% і дивовижну модель ножиць для шульги, яка виконає як чіткий, чистий і точний зріз, так і комфортний м'який слайс. Представлені розміри: 5.0; 5.5; 5.8; 6.0; 6.2; 6.5; 7.0 дюйма.
 • 3R-серія «BMAC» - неймовірно потужний гоночний 3R-болід! Дуже легкі та ідеально підходять для більшточних і чистих ліній. Високоякісна японська сталь «Super Gold II» забезпечує однакове розміщення молекул металу на ножицях, що дає більш збалансовану твердість і в'язкість ріжучої кромки, зберігаючи її неймовірно гострою і витривалою до великих навантажень. Серія 3R відрізняється чудовою міцністю і продуманим дизайном. Заточка полотен «конвекс». Ножиці ручної роботи з індивідуальним серійним номером. Буква «R» означає, спеціальні моделі, які уособлюють гоночний дух. У 3R-серії, ви знайдете ножиці ергономічної форми для надточних і чистих ліній і надлегку модель ножиць для точної чистової обробки, класичної форми. Представлені розміри: 5,0; 5,5; 6,0; 6,55 дюйма.
 • 4-серія «BMAC» - захоплює дух, створюючи неймовірні відчуття м'якості і комфорту. Професійні перукарські ножиці класу-«LUX» виконують роботи будь-якої складності з максимальним комфортом, швидкістю і точністю. Інноваційна система заточення ріжучих полотен і запатентована «SPN» дискова гвинтова група створюють унікальну точність настройки полотен, надзвичайну м'якість зрізу і максимальний комфорт майстра і його клієнта. Високоякісна японська сталь «Super Gold II» забезпечує однакове розміщення молекул металу на ножицях, що дає більш збалансовану твердість і в'язкість ріжучої кромки, зберігаючи її неймовірно гострою і витривалою до великих навантажень. Серія 4 відрізняється чудовим комфортом і м'якістю зрізу. Заточка полотен «конвекс». Ножиці ручної роботи з індивідуальним серійним номером. BMAC 4-ої серії - це незрівнянна точність, м'якість і неперевершене відчуття сили, яка здатна запаморочити Вам голову. У 4-ій серії ви знайдете ножиці класичної та ергономічної форми. Ножиці, що виконують техніки чітких ліній, м'який і комфортний слайс, моделі для стрижки, як на вологому, так і на сухому волоссі. Ножиці в формі бамбукового листа для ідеального слайса. Філіровочні ножиці з обсягами зрізу пасма: 23%; 27%; 47%. Представлені розміри: 5,0; 5,5; 5,8; 6,0; 6,1; 6,5; 7,0 дюйма.
 • 5-серія «BMAC» - м'які, як шовк. Вища майстерність для ТОП-стилістів. Неймовірна чистота зрізу, чіткість ліній і максимально можливий комфорт в роботі. Найвища якість ручної роботи, заснована на багаторічному досвіді і традиціях японських майстрів вищого рівня. Інноваційна система заточення полотен, що ріжуть, і запатентована «SPN» дискова гвинтова група створюють унікальну точність настройки полотен, надзвичайну м'якість зрізу і розкішний комфорт майстра і його клієнта. Високоякісна японська сталь «Super Gold II» забезпечує однакове розміщення молекул металу на ножицях, що дає більш збалансовану твердість і в'язкість ріжучої кромці, зберігаючи її неймовірно гострою і витривалою до великих навантажень. П'ята серія забезпечує розкішний комфорт і високу продуктивність. Ножиці ручної роботи з індивідуальним серійним номером. 5-я серія - це гордість колекції «BMAC», еліта японських перукарських ножиць, вершина, недосяжна для багатьох! У 5-й серії, ви знайдете ножиці класичної та ергономічної форми для всіх технік стрижки з максимальним комфортом, ножиці для виконання технік стрижки на сухе волосся, двосторонні філіровочні ножиці з об'ємом зрізу пасма 21%, філіровочні ножиці для текстури з об'ємом зрізу пасма 70%. Представлені розміри: 5.0; 5.5; 6.0; 6.3 дюйма.

Гвинтова кріпильна група - запатентований механізм точки контакту BMAC.

BMAC – провідна компанія на ринку технологій, дизайну та досліджень. Механізми контактних точок Bmac є результатом безперервної дослідницької роботи з метою знайти найкращу продуктивність і найкращий комфорт для перукарів. Незрівняне відчуття м'якості та гладкості, разом з потужністю і довговічністю.

3 Series «FLT». Механізм точки контакту «FLT» з системою шарикопідшипників, вбудованих в болт, для дуже плавного ріжучого руху. Ви відчуєте точність цього механізму ручної роботи.

3 Series «R» «KMBB». Механізм точки контакту «KMBB» з чудовим шарикопідшипником, інтегрованим в надійну гайку. Дуже плавна і точна система.

4 Series «SLK». Механізм точки контакту «SLK» Механізм точки контакту «SLK» з системою шарикопідшипників і пружним полімерним ущільненням, вставленим між двома лезами для забезпечення гнучкості та відсутності тертя між металевими частинами. Ви відчуєте ні з чим незрівнянну гладкість, як шовк. Патент в Японії 4099416.

4 Series и 5 Series «SPN». Механізм точки контакту «SPN» з шарикопідшипником і диском, вставленим між рухомим і нерухомим лезами. Запатентована точка контакту в формі диска для максимально плавної різання без тертя. Реєстраційний номер в Японії 3120056.

Наш секрет - ексклюзивна сталь Super Gold 2!

В процесі синтезу стали Super Gold 2 ножиць BMAC використовується технологія порошкової металургії для розпилення розплавленої сталі з утворенням крихітних зерен, які дуже тонко ретельно розподіляються рівномірно в міцному загартованому матеріалі (Мартенсит).

Особливості та переваги «Super Gold 2»:

 1. Леза мають велику зносостійкість і стійкість до деформації.
 2. Надзвичайна міцність і твердість ріжучих крайок.
 3. Унікальна гострота і ріжуча здатність.

Цей процес дозволяє нам створювати леза з ріжучою кромкою, яка буде набагато довше залишатися гострою через надвисоку зносостійкість сталі «Super Gold 2».

На сторінці:
Сортування:
Філіровочні ножиці 1 Series LOVE 25 6.00" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
Філіровочні ножиці 1 Series LOVE 25 6.00" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине Філіровочні ножиці 1 Series LOVE 25 6.00" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 11,400грн

Група товарів: Ножиці Количество зубьев: 29 Линия: 1 Series Переважна рука: Для правші Ріжуче полотно: Нижнє
Перукарські ножиці 1 Series LOVE 6.00" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 10,600грн

Група товарів: Ножиці Линия: 1 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Тип стали: VG10
Перукарські ножиці 2 Series POPPY OFFSET 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 16,400грн

Група товарів: Ножиці Линия: 2 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 1 Series LOVE OFF 6.00" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 10,600грн

Група товарів: Ножиці Линия: 1 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Тип стали: VG10
Перукарські ножиці 5 Series DRY 6.30" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 52,600грн

Група товарів: Ножиці Линия: 5 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці для лівші 3 Series MANCINA 5.80" LEFTY BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 26,600грн

Група товарів: Ножиці Линия: 3 Series Переважна рука: Для лівші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці для лівші 1 Series LOVE OFF LEFTY 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 12,200грн

Група товарів: Ножиці Линия: 1 Series Переважна рука: Для лівші Країна виробника: Японія Тип стали: VG10
Філіровочні ножиці 3 Series RATIO 3131 6.00" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
Філіровочні ножиці 3 Series RATIO 3131 6.00" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине Філіровочні ножиці 3 Series RATIO 3131 6.00" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 30,000грн

Група товарів: Ножиці Количество зубьев: 31 Линия: 3 Series Переважна рука: Для правші Ріжуче полотно: Нижнє
Перукарські ножиці 3 Series JET BLACK 6.20" GOLD BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
Перукарські ножиці 3 Series JET BLACK 6.20" GOLD BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине Перукарські ножиці 3 Series JET BLACK 6.20" GOLD BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 32,500грн

Група товарів: Ножиці Линия: 3 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 3 Series R STILETTO 5.00" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
Перукарські ножиці 3 Series R STILETTO 5.00" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине Перукарські ножиці 3 Series R STILETTO 5.00" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 31,000грн

Група товарів: Ножиці Линия: 3 Series R Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 1 Series LOVE OFF 5.50 " BMAC - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 9,800грн

Група товарів: Ножиці Линия: 1 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Тип стали: VG10
Перукарські ножиці 1 Series LOVE 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 9,800грн

Група товарів: Ножиці Линия: 1 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Тип стали: VG10
Перукарські ножиці 3 Series AIKO SEMI-OFFSET 5.00" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 24,200грн

Група товарів: Ножиці Линия: 3 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці для лівші 1 Series LOVE OFF LEFTY 6.00" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 13,000грн

Група товарів: Ножиці Линия: 1 Series Переважна рука: Для лівші Країна виробника: Японія Тип стали: VG10
Перукарські ножиці 1 Series LOVE 5.00" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 9,800грн

Група товарів: Ножиці Линия: 1 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Тип стали: VG10
Перукарські ножиці 1 Series LOVE OFF 5.00 " BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 9,800грн

Група товарів: Ножиці Линия: 1 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Тип стали: VG10
Перукарські ножиці 3 Series R SHINKANSEN 6.55" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
Перукарські ножиці 3 Series R SHINKANSEN 6.55" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине Перукарські ножиці 3 Series R SHINKANSEN 6.55" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 37,600грн

Група товарів: Ножиці Линия: 3 Series R Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 4 Series LEGGERA 580N 5.80" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
Перукарські ножиці 4 Series LEGGERA 580N 5.80" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине Перукарські ножиці 4 Series LEGGERA 580N 5.80" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 35,000грн

Група товарів: Ножиці Линия: 4 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 2 Series POPPY OFFSET 6.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 20,600грн

Група товарів: Ножиці Линия: 2 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 3 Series JET BLACK 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 27,400грн

Група товарів: Ножиці Линия: 3 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 5 Series AQUARAMA 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 52,000грн

Група товарів: Ножиці Линия: 5 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 3 Series R STILETTO 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
Перукарські ножиці 3 Series R STILETTO 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине Перукарські ножиці 3 Series R STILETTO 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 32,200грн

Група товарів: Ножиці Линия: 3 Series R Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 5 Series BBLACK 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
Перукарські ножиці 5 Series BBLACK 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине Перукарські ножиці 5 Series BBLACK 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине Перукарські ножиці 5 Series BBLACK 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 46,200грн

Група товарів: Ножиці Линия: 5 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 4 Series DEA OFFSET 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 37,400грн

Група товарів: Ножиці Линия: 4 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 4 Series DEA 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 35,000грн

Група товарів: Ножиці Линия: 4 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 5 Series GINZA 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 46,200грн

Група товарів: Ножиці Линия: 5 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 2 Series POPPY OFFSET 7.00" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 21,400грн

Група товарів: Ножиці Линия: 2 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 1 Series LOVE 6.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 12,000грн

Група товарів: Ножиці Линия: 1 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Тип стали: VG10
Перукарські ножиці 2 Series POPPY OFFSET 6.00" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 17,200грн

Група товарів: Ножиці Линия: 2 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 1 Series LOVE 7.00" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 12,800грн

Група товарів: Ножиці Линия: 1 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Тип стали: VG10
Перукарські ножиці 3 Series AIKO SEMI-OFFSET 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 25,200грн

Група товарів: Ножиці Линия: 3 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 5 Series AQUARAMA 6.20" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 54,600грн

Група товарів: Ножиці Линия: 5 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 4 Series LEGGERA 610N 6.10" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
Перукарські ножиці 4 Series LEGGERA 610N 6.10" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине Перукарські ножиці 4 Series LEGGERA 610N 6.10" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 35,800грн

Група товарів: Ножиці Линия: 4 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 2 Series BABY 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
Перукарські ножиці 2 Series BABY 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине Перукарські ножиці 2 Series BABY 5.50" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 14,200грн

Група товарів: Ножиці Линия: 2 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс
Перукарські ножиці 3 Series PANDA 580KC" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
Перукарські ножиці 3 Series PANDA 580KC" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине Перукарські ножиці 3 Series PANDA 580KC" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине Перукарські ножиці 3 Series PANDA 580KC" BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 25,600грн

Група товарів: Ножиці Линия: 3 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія
Перукарські ножиці 5 Series GINZA 6.30" GOLD BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
Перукарські ножиці 5 Series GINZA 6.30" GOLD BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине Перукарські ножиці 5 Series GINZA 6.30" GOLD BMAC Niigata Japan - BMAC Niigata Japan. цена, купить в Украине
BMAC Niigata Japan
ваша цена: 53,500грн

Група товарів: Ножиці Линия: 5 Series Переважна рука: Для правші Країна виробника: Японія Кут заточення: Конвекс

Технічна порада / Інструкція по догляду за японськими перукарнями ножицями BMAC

Bmac Scissors – оригінальна японське майстерність, яка виробляє перукарські ножиці найвищої якості і є провідною компанією на ринках технологій, дизайну та досліджень. Завдяки результатам, отриманим в нашій роботі, ви зможете насолоджуватися і використовувати з великим задоволенням наші чудові продукти, які являють собою ручну роботу японських майстрів, передають освячені віками японські традиції кування сталі.

Якщо у вас нові ножиці Bmac або ви отримали їх назад з нашої майстерні із заточування, то леза дуже гострі, а ріжуча кромка надзвичайно точна, геометрія полотен ідеальна і не вимагає найменшого тиску великого пальця при закритті полотен. Контакт металу відбувається виключно в місці зіткнення надзвичайно гострих ріжучих крайок. Таким чином, вам і вашим ножицям Bmac потрібен період «першого знайомства або розігріву» для досягнення найкращого і ідеального результату спільної роботи. Ми пропонуємо період «розминки або звикання» для перших 5-10 стрижок. При першій стрижці будьте гранично обережні і використовуйте ножиці Bmac обережно, не тисніть великим пальцем на кільце, а легко підніміть його, ножиці з граничною легкістю все зроблять самі. Не поспішайте протягом перших стрижок, звикніть до м'якого ходу і гостроти різальних крайок, станьте єдиним цілим - і тоді ножиці виконають будь-який ваш творчий задум. Таким чином ви зможете насолоджуватися ножицями Bmac довгі роки.

Розглядайте свою покупку як довгострокову інвестицію - і ви побачите, що ваші ножиці Bmac насправді коштуватимуть менше, тому що вони будуть працювати набагато довше.
Коли ви купите нову пару ножиць Bmac, вони, ймовірно, будуть сильно відрізнятися від ножиць, якими ви користувалися раніше, тому, будь ласка, знайдіть час, щоб звикнути до їх гостроти і спочатку робіть все не поспішаючи, відчуйте їх і станьте одним цілим.

Натяг полотен в точці контакту (гвинтова група).

Якщо ви тільки придбали нові ножиці Bmac або отримали їх назад з нашої майстерні із заточування, ваші ножиці Bmac знаходяться в найкращому стані, і вони не потребують додаткових налаштувань.

Якщо в майбутньому ви відчуєте, що ножиці необхідно відрегулювати, скористайтеся цим методом з великою обережністю і увагою:

 • Якщо вам здається, що натяг занадто слабкий, в цьому випадку закрийте ножиці і поверніть гвинт за годинниковою стрілкою, потім акуратно і повільно відкрийте, хід повинен бути дуже м'яким і не скрутним. Як перевірити натяг: підніміть ножиці полотнами вгору, тримайте за кільце з упором для пальця, відкрийте полотна, щоб між ними утворився кут 90 градусів, потім відпустіть друге полотно без упору, полотна повинні зійтися не в повному обсязі, а утворити кут від 45 до 25 градусів. В цьому випадку налаштування виконано правильно!
 • Якщо вам здається, що натяг занадто сильний і полотна закриваються з деяким утрудненням, в цьому випадку дуже повільно закрийте полотна і поверніть гвинт проти годинникової стрілки. Як перевірити натяг: підніміть ножиці полотнами вгору, тримайте за кільце з упором для пальця, відкрийте полотна, щоб між ними утворився кут 90 градусів, потім відпустіть друге полотно без упору, полотна повинні зійтися не в повному обсязі, а утворити кут від 45 до 25 градусів. В цьому випадку налаштування виконано правильно!

В будь-якому випадку, будь ласка, регулюйте гвинт поступово, не послаблюючи і не затягуючи гвинт занадто сильно. Будь ласка, будьте дуже обережні при цьому налаштуванні і ніколи не розбирайте механізм ваших ножиць Bmac.

Заточення ножиць BMAC!

В разі якщо за кілька років ви відчули, що ножиці не стрижуть як раніше, як правило, це може статися при дуже інтенсивній роботі через 3-4 роки. Важливо! Обов'язково зверніться до офіційного представника BMAC в Україні! Оскільки всі ножиці Bmac мають складну технологію заточки «конвекс» і виконані з дуже технологічної, твердої сталі, то щоб відновити їх до початкових заводських налаштувань, необхідно мати спеціальні високотехнологічні матеріали, обладнання та кваліфікацію заточника, який працює не менше 5 років з заточкою справжніх японських ножиць. В іншому випадку ви ризикуєте зіпсувати свої улюблені ножиці.

Вронили або пошкодили ріжучу кромку!

На полотні з'явилася деформація (задирок). Якщо ножиці впали у відкритому стані і коли ви намагаєтеся закрити полотна, вони гальмують в будь-якому місці! Важливо! Не намагайтеся закрити полотна силою, це може посилити проблему і пошкодити більшу частину полотна. В цьому випадку відпустіть настроювальний гвинт, повернувши проти годинникової стрілки, щоб послабити натяг полотен і тільки після цього плавно закрийте полотна. Далі відправте ваші ножиці в сервісний ремонт офіційного представника Bmac в Україні. Це гарантує вам, що ваші ножиці відновлять до початкових заводських налаштувань.

В наступних кількох рядках ви знайдете корисні поради:

 • Коли у вас нові ножиці Bmac або ви отримали їх назад з офіційного сервісного центру по ремонту та заточення, то леза дуже гострі, а ріжуча кромка надзвичайно точна. З цієї причини дуже важливо, щоб перші декілька стрижок ви використовували ножиці Bmac м'яко і обережно, уникаючи різких рухів, тиску великого пальця на кільце і зрізу масивних пучків волосся.
 • Після кожної стрижки очищайте ножиці Bmac мікрофіброю Bmac, зберігайте їх в сухому і безпечному місці, наприклад, в футлярі.
 • Не кидайте ножиці на тверді поверхні та не зберігайте ножиці без чохла, щоб уникнути контакту гострих ріжучих крайок з іншими предметами.
 • Ваші ножиці Bmac були розроблені і виготовлені з використанням дуже складних технологій і дорогоцінних деталей, тому в жодному разі не розбирайте ножиці. Якщо розібрати механізм, а потім, якщо ви не зберете його належним чином, ви не можете очікувати оригінальних та ідеальних ріжучих характеристик.
 • Не залишайте леза ножиць відкритими і не використовуйте їх для різання будь-яких інших матеріалів, крім волосся! Завжди зберігайте ножиці в закритому стані.
 • Уникайте тиску великим пальцем на кільце під час експлуатації, тому що цей тиск може призвести до пошкодження ріжучої кромки.
 • Якщо волосся зісковзує з лез до кінчиків пальців або ножиці не ріжуть так добре, як раніше, значить, прийшов час ножиці заточити.
 • Будьте обережні, щоб не впустити ножиці. Якщо це сталося, зверніться відразу до офіційного представника Bmac в Україні, вам підкажуть, що робити.
 • Не використовуйте для чищення ножиць масло, їдку рідину або хімічні розчини.
 • Коли ви носите ножиці або відправляєте їх в заточку, помістіть їх в спеціальний футляр, наданий при покупці.
 • Не ставте поруч з магнітними предметами і не використовуйте магнітні футляри.

Якщо ви будете дотримуватися всіх наших рекомендацій, ви зможете використовувати ножиці Bmac все своє життя, а потім передати їх у спадок!

З повагою, Мистецтво краси! 

Искусство красоты © 2024