Категорії

Гарантія та повернення

Компанія «Мистецтво Краси» вже 15 років працює на ринку України. <> Ми цінуємо кожного нашого покупця і націлені на довгострокове співробітництво, тому продаємо виключно якісну та оригінальну продукцію.

Обмін і повернення товару.

Якщо з яких-небудь причин вам не підійшов товар, ви маєте право повернути його протягом 14 днів.

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», ст.9, обмін та повернення товару можливі за умови:

Увага! Непродовольчі товари, які не підлягають обміну/поверненню:

Обмін/повернення в Одесі

Можна здійснити за адресою: м. Одеса, вул. Філатова, 13а, магазин «Мистецтво Краси». У нашому магазині ви відразу зможете замінити товар на інший аналогічний (при наявності товару), купити будь-яку іншу продукцію на суму повернення, або ж ми повернемо вам гроші.

Обмін/повернення в інших містах України

Ви можете відправити товар назад транспортною компанією «Нова пошта». Повернення здійснюється за рахунок покупця. Протягом трьох робочих днів після отримання товару ми повернемо вам гроші або обміняємо вам товар (при наявності товару на складі).

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Компанія «Мистецтво Краси» надає гарантію на всю техніку на півроку. Якщо протягом гарантійного строку виріб визнано таким, що має виробничий дефект, ремонт проводиться безкоштовно. Для цього необхідно при собі мати паспорт, чек і гарантійний талон.

При виконанні гарантійного ремонту термін гарантії збільшується на час перебування виробу в ремонті, зазначений час нараховується з дня, коли споживач звернувся з вимогою про усунення недоліків. Деталі, замінені під час гарантійного терміну, переходять в нашу власність.

Гарантія не поширюється або втрачає свою силу, якщо:

До гарантійного обслуговування не належать:

Після закінчення гарантійного терміну ви можете звернутися до нас за ремонтом за додаткову плату.


Искусство красоты © 2024