Категорії

Манікюр та педикюр на складних нігтях

 

Майстер нігтьового сервісу повинен бути профі в своїй справі

Деяким недосвідченим людям здається, що робота майстра манікюру полягає тільки в тому, щоб красиво прикрасити жіночі нігті. Насправді ж це робота безпосередньо пов'язана не тільки з красою, а й здоров'ям клієнтів.

Досвідчений майстер нігтьового сервісу, правильно застосовуючи свої навички, може вберегти нігті клієнтів від розшарування, прибрати наслідки обкушування нігтів, допомогти при серйозних фізичних травмах пальців, вчасно помітити появу грибка та інших хвороб, а також при необхідності змоделювати природну форму нігтя.

Звичайно, подібні речі потрібно робити тільки при наявності відповідних знань. Новачкам братися за проблемні нігті однозначно не варто, спочатку потрібно набратися досвіду і отримати максимум необхідної інформації. Зараз ми якраз і поговоримо про всілякі важкі випадки.

Проблема 1. Відшарування та витончення нігтьової пластини

Розшарування нігтів - дуже поширене явище, причин якого може бути безліч. Якщо ви бачите, що у клієнта сильні і регулярні відшарування, якщо в цілому нігті мають нездоровий вигляд - відправте такого клієнта до дерматолога. Саме лікар повинен визначити, чи немає тут, наприклад, грибкових захворювань. Можливо, тут необхідно спеціальне лікування. Приступати до своєї роботи майстру слід тільки після того, як клієнт принесе довідку від лікаря про відсутність патогенної флори.

Але припустимо, що грибка немає і причина проблеми криється в чомусь іншому. Як вчинити тоді? Знову ж таки, якщо ви не впевнені в своїх силах, не беріться. Краще вже відмовити одному складному клієнту, ніж зіпсувати собі репутацію через можливі наслідки. Особливо це стосується малодосвідчених майстрів.

Якщо ж ви тверезо оцінили ситуацію і вирішили взятися за якийсь складний випадок, то ви повинні розуміти, що берете на себе велику відповідальність. Тоді прислухайтеся до наших порад.

  • Працюючи з проблемними нігтями, дуже важливо стежити за динамікою одужання. Якщо звичайний клієнт приходить до вас раз на 3-4 тижні, то проблемний повинен робити це частіше. Тоді, при наявності ускладнень, ви зможете вчасно їх усунути.
  • При сильних відшарування і травмах обов'язково прибирайте довжину нігтів! Залишайте лише невеликий вільний край. Причому, вибирайте таку форму нігтів, щоб вони не чіплялися за поверхні. Це допоможе зняти зайве навантаження з нігтьової пластини і уникнути нових травм (наприклад, механічного відривання нігтьової пластини).
  • Для зміцнення нігтьової пластини рекомендуємо вибрати акрилову техніку. Звичайно, використання гель-лаку теж можливо, але є ризик, що це викличе печіння і дискомфорт у клієнта.

Проблема 2. Фізичні травми нігтів

На жаль, це досить поширена проблема. Наприклад, володарки довгих нігтів нерідко приходять до майстра з зірваними до крові нігтями і відкритими ранами. В даному випадку головне завдання - надійно і безпечно закрити рану, щоб ніготь міг відновитися, не завдаючи болю своїй власниці. А ось краса і естетика тут будуть вторинні. Правила, озвучені вище, повинні бути дотримані і тут.

  • Максимально прибрати довжину нігтів.
  • Якщо ніготь зламався в зоні нігтьового ложа, якщо травма глибока і перед вами - відкрита рана, то не поспішайте робити покриття. Обробіть пошкоджену зону перекисом водню, закріпіть бактерицидним пластиром, щоб не було впливу зовнішнього середовища. Приступати до роботи можна буде, коли рана хоч трохи затягнеться.
  • При нанесенні покриття використовуйте акрил для нігтів, а не гель.
  • При врослому нігті майстер манікюру може працювати тільки в тому випадку, якщо немає запального процесу. Якщо є гнійний мішок або відкрита рана, то необхідно лікування і спостереження лікаря, а потім вже втручання майстра нігтьового сервісу.

Проблема 3. Покусані нігті: як заново відростити довжину

Якщо до вас прийшов клієнт, який має звичку гризти нігті, то, швидше за все, вони знаходяться у нього в жалюгідному стані. Зазвичай в таких випадках нігті мають маленьке нігтьове ложе, численні ранки і задирки, складну кутикулу. Але не впадайте у відчай! Навіть в цьому випадку цілком реально все виправити.

  • Над кутикулою доведеться попрацювати, оскільки зазвичай вона дуже широка і заходить далеко на пластину нігтя. Це своєрідна реакція організму, який намагається захистити поверхню нігтів. Тому, прибираючи кутикулу, будьте обережні, не перестарайтеся. Не зачищуйте занадто глибоко. Краще прибирати кутикулу поступово, за кілька процедур, щоб нігті встигли звикнути до нового стану. Акуратно оформлена кутикула - це перший крок до того, щоб збільшити площу нігтя і отримати ідеальну форму. Працюйте хорошими інструментами для манікюра, і не забудьте для пом'якшення шкіри використовувати спеціальну олію для кутикули
  • Для моделювання нігтів використовуйте акрил. Тому що технологія його нанесення дозволяє створити потрібну форму нігтя: кулька притискається пензлем до нігтьової пластини і трохи заходить на виступаючу подушечку пальця. При гелевій технології не вийде добитися потрібного ефекту: гель не зможе притиснути вниз виступаючу «пучку» пальця, а просто розтечеться навколо. Другий можливий варіант, крім акрилу, - це використання тіпси.
  • Слідкуйте за формою нігтів. Нарощений ніготь повинен бути не довше кінчика пальця. Згодом, коли нігтьова пластина почне приростати до подушечки пальця і подовжуватися, площа тримання збільшиться і можна буде поступово додати довжину. Тривале носіння довгих нігтів тягне за собою подовження нігтьового ложа.

Всі необхідні матеріали для перерахованих вище процедур можна купити в інтернет-магазині «Мистецтво краси». Звертайтеся до наших менеджерів при виникненні будь-яких питань.

Приємних вам покупок і успішного розвитку б'юті-бізнесу!

 
 

 
Искусство красоты © 2024