Категорії

Компанія "Мистецтво краси"

 

Ми працюємо для тих, хто любить красу, цінує якість і береже свій час!

Наші цінності: Чесність, Безпека, Зручність, Користь!
Наші принципи: Пошук і реалізація нових ідей, прагнення стати кращими!
Наша задача: Бути корисними для тих, хто створює красу, і тих, хто хоче стати ще красивіше!

Ми співпрацюємо з провідними перукарськими школами та найкращими стилістами України.

Обслуговуємо більше ніж сім тисяч професіоналів: власників салонів, перукарів, візажистів, майстрів нігтьової естетики, лікарів-трихологів.

Щомісяця у себе в студії, а також в салонах наших партнерів і наших клієнтів, проводимо навчальні семінари.

Щорічно організовуємо майстер-класи зі стилістами з різних країн світу.

У нас свій зареєстрований товарний знак, стаціонарний професійний магазин і навчальна студія.

Всі продукти ми перевіряємо на собі.

За десятки років спілкування з клієнтами салонів, власниками, перукарями, візажистами, майстрами нігтьової естетики, косметологами, лікарями, адміністраторами, бізнес-тренерами, викладачами, представниками і власниками компаній-виробників, стилістами світового рівня і всіма, хто будь-яким чином пов'язаний з б'юті-індустрія, аналізуючи проблеми і побажання кожного з них, ми вирішили створити б'юті-портал iskusstvo-krasoty.ua, де кожен зможе у зручний для себе час і маючи місце, де є доступ до інтернету, витративши мінімум свого дорогоцінного часу, швидко знайти і прийняти рішення!

Отже, ми представляємо Вам результати нашої праці, б'юті-портал iskusstvo-krasoty.ua, де Ви можете:

У меню «Знайти салон» прогулятися по салонах краси, які надають саме той набір послуг, який ви собі запланували і вказали у фільтрі послуг, саме в тому місці, де вам це буде зручно (в районі, де ви проживаєте або працюєте, у відрядженні або у відпустці; де ви плануєте зупинитися і з користю та комфортом для себе провести час), вказавши в фільтрі (регіон, місто, район). Зайти в галерею вподобаного вам салону, оцінити інтер'єр, досягнення, заходи, пропозиції салону, ознайомитися з роботами майстрів, що дозволить вам зробити вибір і записатися на послуги.

У меню «Роботи майстрів» зануритися в галерею художників, індивідуальних авторських робіт професіоналів салонів краси України, де відображено перетворення або повна зміна стилю клієнтів з результатом «До» і «Після». Для вашої зручності скористайтеся фільтром за типами робіт і містам. Тоді ви зможете знайти саме ту послугу і в тому місті, яка вам необхідна в даний момент. Виберіть ту, що точно відповідає вашим вимогам і яка вам подобається. Того майстра, який зробить те, що ви хотіли, і той салон, в якому працює потрібний вам фахівець. Наприклад, якщо ви хочете стрижку на коротке волосся, ви зможете подивитися роботи на короткому волоссі, якщо хочете фарбування, то вибирайте те фарбування, яке вас зацікавило, - і так по всіх послугах салону краси. Ви завжди зможете знайти на порталі iskusstvo-krasoty.ua те, що ви шукаєте, підібрати собі салон і свого фахівця, не виходячи з власної квартири, з комфортом і витративши мінімум часу.

У меню «Навчання» назавжди пов'язати своє життя з красивим бізнесом. Тут ви можете підібрати навчальні школи, академії, курси, семінари, бізнес-тренерів і консультантів, все, що стосується професійних навичок фахівців, що надають послуги в салоні, що роблять людей красивими і щасливими, адміністраторів, керівників та власників салонів краси. Виберіть тему, яка вас зацікавила, регіон, місто і починайте подорож в пошуках того, кому ви довірите найдорожче, що у вас є - себе. Для цього переглядайте галерею навчальних закладів та тренерів-консультантів, їх досягнення, роботи викладачів і, звичайно ж, роботи учнів, адже ви теж зараз в ролі учня. Дивіться, цікавтеся, запитуйте, оцінюйте плоди своєї праці і вчіться! Гарний бізнес - це назавжди!

У меню «Партнери» бачити компанії, навчальні школи, академії, фахівців, які надають послуги безпосередньо пов'язані з красивим бізнесом, або організують механізми, що допомагають розвитку салонів краси, а так само пов'язані з комфортом і безпекою персоналу і клієнтів. Це ті люди і компанії, послугами яких ми користуємося постійно, де ми вчимося самі, яким ми довіряємо і рекомендуємо. У нашій прекрасній країні дуже багато талановитих, розумних, видатних фахівців і компаній, які, розвиваючи себе і свій бізнес, творять і розвивають Україну. І ми будемо щасливі познайомитися з усіма, хто несе в собі ці цінності і бути один одному корисними.

У меню «Моделі» оцінити звіт про виконану роботу стилістів і команди «Мистецтво краси», втілені в кольорі, формах стрижок, зачісок, їх комбінації, створюючи образи, які уособлюють красу, грацію, індивідуальність наших моделей. Ми проводимо заходи для того, щоб познайомити майстрів професіоналів, власників салонів і клієнтів з новими технологіями, як в професійній косметиці, так і в техніках фарбування, стрижках, зачісках, інструментах, які допомагають майстрам салонів отримувати натхнення і створювати нові незабутні образи, піклуючись про здоров'я і якість волосся своїх клієнтів. На наші заходи запрошуються моделі різного віку, все залежить від теми майбутнього навчання або показу. Ви теж можете стати моделлю, отримати якісне професійне фарбування, стрижку, зачіску, макіяж, фотосесію на пам'ять і все це - на пільгових умовах і в будь-якому місті України. Якщо ви вирішили стати моделлю, виберіть на iskusstvo-krasoty.ua тему, що цікавить (фарбування, стрижка, зачіска, показ і т.д.), заповніть необхідну інформацію про себе, і ми вас обов'язково запросимо!

У меню «Заходи» ознайомитися, що відбувалося, які теми торкалися, показуємо результати До, Після і в процесі. Ви можете познайомитися з провідними стилістами професійної косметики, викладачами академій, шкіл, бізнес тренерами, лікарями та іншими фахівцями. Тут професіонали діляться формулами свого успіху, моделі - своїми відчуттями, слухачі і учасники - своїми враженнями.

У меню «Новини» побачити анонси майбутніх заходів від компанії «Мистецтво краси», новинки в професійній косметиці, техніці, інструментах, модних гаджетах і все що, під грифом «NEW». Будьте Першими в усьому! Слідкуйте за Б'юті Новинами!

У меню «Магазин» вибрати для себе професійні матеріали, які відрізняються своєю надійністю, зносостійкістю, передовими технологіями, якістю матеріалів та їх обробки, які безпосередньо пов'язані зі здоров'ям, зручністю в роботі і їх застосуванням, тривалістю і якістю створених вами або майстрами-професіоналами ефектів. Ми всі хочемо бути здоровими, виглядати красиво і як можна довше: від цього залежить наш настрій, впевненість, увагу оточуючих, наша індивідуальність. Краса - це неймовірна сила, яка заворожує, притягує, радує, нею хочеться володіти, користуватися і насолоджуватися. Міняйтеся, експериментуйте - і ваше життя обов'язково зміниться на краще. Ми іноді навіть не можемо уявити, як нам добре в тому чи іншому образі. Тут на допомогу приходять справжні професіонали салонів краси і їх помічники: професійна косметика, техніка, інструменти, які широко представлені в нашому професійному магазині iskusstvo-krasoty.ua. Для вашої зручності ми зробили фільтри, що б ви могли максимально швидко відібрати матеріали по вашим запитам і вимогам. Велике прохання - «не ображайтеся», якщо деякі професійні продукти ви не зможете придбати в нашому професійному магазині, це для вашого ж блага. Майстрам доводиться багато вчитися, щоб правильно і безпечно для вашого здоров'я створювати ваш незабутній образ, це їх інструменти для вашої краси! Звертайтесь до професіоналів!

Увага! Зареєстровані салони краси на iskusstvo-krasoty.ua мають спеціальний «Дисконт». Візьміть в салоні краси дисконтний номер для отримання знижки в професійних магазинах «Мистецтво Краси» - і ваша покупка стане набагато приємнішою. Будьте завжди Гарні!

Запрошуємо Вас у Світ «Мистецтва краси»!

 
 

Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
Компанія "Мистецтво краси"
 
Искусство красоты © 2024